Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for “Get Coupon” blue button at the end of Description.
[ad_1]

MERN Stack ile Web Geliştirme

Description

JavaScript’e yoğunlaşarak MERN Stack beraberinde tam donanımlı uygulamalar geliştirmek istiyorsanız kursumuz size uygun olacaktır. Kursumuz başlıca NodeJS & ExpressJS tabanlı hazırlandı ve bunlar gösterilirken beraberinde NoSQL veri tabanı olan MongoDB kullanıldı. Devamında ise temel olarak ReactJS gösterildikten sonra tüm bu teknolojileri birlikte kullanarak proje geliştirmeye odaklandık ve genel olarak yaparak, teknolojileri kullanarak ilerleme yöntemini seyrediyoruz.

Web programlamada ihtiyaç duyacağınız bilgileri bu kursta öğrenerek yani sağlam bir temel atarak sonrasında kolay ve hızlı bir şekilde üzerine koymanız mümkün. Beraber yaptığımız örnek uygulamalar ve size gösterdiğim konu başlıklarının neredeyse hepsi bir proje geliştireceğiniz zaman karşınıza çıkacaktır. Dolayısıyla kurs bitiminde kendi projenizi dilediğinizce geliştirmeye hazır olacaksınız.

Ayrıca dersleri seyrederken sizin de eş zamanlı veya videodan sonra yaptığımız projeleri yazarak interaktif şekilde takip etmenizi tavsiye ederim.Böylelikle çok daha kalıcı ve sağlıklı bir öğrenim gerçeklemiş olacaktır. Teşekkürler ve başarılar 🙂[ad_2]

«
»

Leave a Reply