Meditasyon Uygulayıcısı / Öğretmenliği Kursu (AIOTH ONAYLI )

Uluslararası Onaylı Meditasyon Uygulayıcılığı/Öğretmenliği Sertifikalı Eğitimi /Hand Mudra Eğitimi Hediyeli

Uluslararası Onaylı Meditasyon Uygulayıcılığı/Öğretmenliği Sertifikalı Eğitimi /Hand Mudra Eğitimi Hediyeli


Online course description :

Meditasyon Uygulayıcısı / Öğretmenliği Kursu (AIOTH ONAYLI )

Uluslararası Onaylı Meditasyon Uygulayıcılığı/Öğretmenliği Sertifikalı Eğitimi /Hand Mudra Eğitimi Hediyeli

Meditasyon; doğal ve çabasız olarak düşüncenin aşılmasını ve sakin ama uyanık bir bilinç halinin deneyimlenmesini sağlar. Aşkınlığın getirdiği derin dinlenme deneyimi, zihni ve bedeni tazeleyerek günlük yaşam için sayısız yararları da beraberinde getirir.

Bu Meditasyon Uygulayıcısı / Öğretmen Sertifikası kursu, kendi meditasyon derslerinizi yürütebileceğiniz, başlangıç ​​seviyesinden profesyonel seviyeye alınacağınız Meditasyon Uygulayıcısı / Meditasyon Öğretmeni dünyasına tam kapsamlı bir rehberdir.

Arabuluculuk sürecinde ister bireylere ister gruplara rehberlik etmek isteyin, her ikisini de nasıl yapacağınızı öğreneceğiniz için doğru kursu buldunuz. İnsanlara yalnızca meditasyon yoluyla rehberlik etmekle kalmayıp, aynı zamanda yaşamlarından pek çok yönden yararlanmalarına ve iyileştirmelerine yardımcı olan basit süreci keşfedeceksiniz. Bu kurs, nasıl bir Meditasyon Öğretmeni / Uygulayıcı olabileceğiniz ve insanlara meditasyon dünyasına nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda pratik bir rehberdir.

Meditasyon Uygulayıcısı / Öğretmeni olabilmek için tam olarak akredite edilmiş bir meditasyon kursu arıyordunuz ve şimdi sizin için mükemmel kursu buldunuz.

Başlamaya hazır mısınız? Evet! Harika!

 • Meditasyon Uygulayıcısı / Öğretmeni olmak için ihtiyacınız olan tüm bilgiler.

 • Müşterilerinizle birlikte kullanmanız için açık bir ÅŸekilde açıklanmış meditasyon egzersizleri.

 • Meditasyonlarınızda kullanmanız için Hand Mudra egzersizleri .

 • Hem bireysel müşterilerle hem de gruplarla nasıl çalışılacağını keÅŸfedin.

 • Stresi giderir.

 • Kaygı, endiÅŸe ve muhtelif korkuları azaltır.

 • Sürdürülebilir Ä°deal Kilonuza KavuÅŸmanızı SaÄŸlar.

 • Uyku kaliteniz artar.

 • Ä°liÅŸkilerinizi iyileÅŸtirir, geliÅŸtirir.

 • İç huzuru kazandırır.

  EĞİTMEN HAKKINDA YORUMLAR

  • Özge Aksoy

  Puan: 5,0 / 5bir ay önce

  Bilgiler senzetlenerek ve gereksiz ayrıntılardan arındırılarak aktarılmış, ben çok keyif alarak katıldım derslere. İlgisi olan herkese tavsiye ederim. Ayrıca Mete hoca gerçekten maillerime hızlıca dönüş yapıyor, her soruma cevap veriyor. Buradan kendisine yeniden teşekkür ederim.

  • ErdoÄŸan Uzun

  Puan: 5,0 / 5bir ay önce

  TeÅŸekkürler ilk kez online verdiÄŸiniz bu kursunuzda sizi baÅŸarılı buldum, konular gayet açık ve netti, samimi ders anlatiminiz olayı daha bir anlaşılır kıldı umarım enerji gönderme, enerji verme, uyumlama olaylarini normal hayatta uygulama edimini kazanmamız dileÄŸiyle ulvi görevinizde baÅŸarılar diliyorum saÄŸolun varolun saygılarımı sunuyorum…

  • Baran güre

  Puan: 5,0 / 5bir ay önce

  Cidden harika bir kurs. Kursta hiç bir eksiklik yok hocamız sağolsun her yeri çok ayrıntılı ve sıkmadan anlatmış. Ben baştan itibaren hiç sıkılmadan dinledim.

  • Burcu Erdem

  Puan: 5,0 / 53 ay önce

  Harika bir anlatım, uzun süredir almak istediÄŸim bir eÄŸitimdi ve ÅŸimdi iyi ki de Mete Hocamdan bu eÄŸitimi almışım diyorum ve kendimi ÅŸanslı görüyorum 🙂 aklıma takılan sorularım olduÄŸunda en kısa sürede kendisinden dönüş aldım, EÄŸitimin içeriÄŸinde ise verilen hap bilgiler ve uygulamalar ile konuya hakim oluyorsunuz. Bazı eÄŸitimler vardır içiniz geçer gözünüz kapanır, bunda hiç öyle bir hal olmadı çünkü her dakikasında gerçekten faydalı paylaşımlar var. EmeÄŸinize saÄŸlık, umarım eÄŸitimlerin devamı gelir.

  • Mustafa Ayhan

  Puan: 5,0 / 52 ay önce

  Türkiye’den bir Master dan eÄŸitim almak çok güzel bir deneyim oldu. Yurt dışında çok fazla eÄŸitmen var ancak çoÄŸunlukla PowerPoint sunumu halinde ve hiçbir uygulama olmadan anlatılmış eÄŸitimler mevcut. Ä°ÅŸin kötü tarafı master teacher uyumlamasını tek seferde verdiklerini söylüyorlar. Pek inandırıcı deÄŸil. Hocamız ise buna çok güzel hazırlanmış ve eksiksiz her haliyle uygulamalı olarak çok güzel anlatmış. Kendisine çok teÅŸekkür ediyorum ? Umarım devamı gelir ☺️

  • Can

  Puan: 5,0 / 54 hafta önce

  harika gerçekten harika, ustaya bu eğitimi verdiği için teşekkür ederim, sevgi daima bizimle olsun.

  • Selin Adıktı

  Puan: 5,0 / 52 gün önce

  Başka hocalarla yaşadığım deneyimlerle kıyasladığımda Mete hocam sağolsun oldukça detaylı bilgiler veriyor. Daha önce söylenmemiş şeyler öğrendim kendisinden. Anlatımı oldukça sade ve akıcı. İyi ki dedim. Kendisinden başka kurslarda almak isterim.

  • Ebru ÖzoÄŸul

  Puan: 5,0 / 54 hafta önce

  Bu konularda aldığım en iyi eğitimlerden biriydi. Anlatım çok net, detaylı, ek bilgi ve videolar da oldukça faydalı oldu.


Free online course :

Udemy courses coupon codes are valid for maximum 1000 redemption only and might get redeemed in few hours.
If you enrolled in this course and you want to get a certificate. The certificate can be saved in the form you want, such as PDF, print it, or link it to your Linked-in profile.
Get Coupon Code
Share your love

Leave a Reply