Kişisel Gelişim

Yaşam boyu gelişiminize değer katacak ve en çok merak edilen kişisel gelişim konuları.

Yaşam boyu gelişiminize değer katacak ve en çok merak edilen kişisel gelişim konuları.


Online course description :

Öğrenme ve gelişim ömür boyu süren bir aktivite. Öyle ki gelişim sağlayamadığımızda hem doğada hem de iş ve sosyal hayatımızda bir elenmeye tabi oluyoruz. Yıllardır kafa yorduğum kişisel gelişim konularının en çok merak edilen ve ilgi duyulanlarını bu eğitim setinde bir araya getirdim. Farklı zamanlarda uzun emeklerle prodüksiyonunu yaptığım videoları yüksek görüntü ve ses kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bazı bölümlerde kendinizi test etmenize yarayacak alıştırma ve dokümanlar da eklenmiştir.

Kişilerin iş ve sosyal hayatlarında başarılı ve mutlu olmaları için kişisel gelişimlerine önem vermeleri gerekir. Peki bu gelişim nasıl sağlanır?

Bireyler gelişim göstermek için önce kendini tanımalıdır. Nerede olduğunuzu bilmezseniz gideceğiniz yere giden yolu asla bulamazsınız.

Bir insanın; toplumun veya kendi benliğinin neresinde olduğunun farkına varması, kaybettiği değerli bir eşyasını bulması gibidir.

Kişi kendisini geliştirmeye belli bir noktadan başlar ve bu süreçte ne kadar çok şey öğrenirse kendisini o kadar geliştirmiş olur.

Bireyin sahip olduğu değerlerini, belirlediği hedeflerini, amaçlarını, güçlü ve zayıf yönlerini de içine alarak kişisel bir değerlendirme yapması kendini tanıması sürecine temel oluşturmaktadır. Böylece birey sahip olduğu kişisel envanterinin ve potansiyelinin ne olduğunu ortaya koymuş olur.

Bu kapsamda eğitimde kişisel farkındalıktan iletişime, stres yönetiminden problem çözmeye kadar pek çok konu başlığına ulaşabileceksiniz.

Bu eğitim seti sürekli güncellenecek ve yeni eğitim videoları eklenecektir.

Duyuruları takip ederek yeni eklenen videolardan haberdar olabilirsiniz.

Keyifli seyirler. Gelişim yolculuğunuzda faydalı olması dileğimle.


Free online course :

Udemy courses coupon codes are valid for maximum 1000 redemption only and might get redeemed in few hours.
If you enrolled in this course and you want to get a certificate. The certificate can be saved in the form you want, such as PDF, print it, or link it to your Linked-in profile.
Get Coupon Code
Share your love

Leave a Reply