Bir Kazanana Dönüşmek İçin Kendini Keşfet !

Hikayeni Yeni Baştan Yazmaya Hazır Mısın?

Hikayeni Yeni Baştan Yazmaya Hazır Mısın?


Online course description :

Neden bazı insanlar diÄŸerlerinden daha baÅŸarılı olurlar? Hiç düşündünüz mü? Çünkü onlar, “BaÅŸarının evrensel kurallarını” hayatlarında devreye sokmayı bilmiÅŸlerdir… Ä°yi haber ÅŸu ki, baÅŸarılı olmak da, tüm beceriler gibi öğrenilebilir bir niteliktir.

Hemen hepimiz baÅŸarılı olmak isteriz, bunun için de bitmek bilmeyen bir ‘YAPILACAKLAR’ listemiz vardır. Ancak belki de sorun buradadır…

Başarılı insanların da, şirketlerin de yapılacaklar listesinden daha çok önem verdiği şey YAPILMAYACAKLAR listesidir. Çünkü “Mükemmellik, ekleyecek bir şey kalmadığında değil, çıkarılacak bir şey kalmadığında gerçekleşir”

Yani onlar, neleri yapmamaları gerektiğini, nelere zaman harcamamaları gerektiğini, neleri ağırlık yapmamaları gerektiğini iyi bildikleri için tüm odaklarını tutkularına vermeyi başarmış ve birer KAZANAN olmuşlardır?

Birçok insan, yapmaması gerekenleri hayatından çıkarmadığı için bir türlü kalıcı bir değişim yaratamaz. Çünkü önce yapmaması gereken, ya da yaptığı halde işe yaramayan alışkanlıklardan kurtulması gerekir. Hatta bu şirketler için de geçerlidir. Yapılacak yeni şeyler bulmanın ötesinde, ihtiyacımız olan neleri yapmamamız gerektiğidir. Bizi ağırlaştıran, atalet halinde kalmamıza sebep olan ve hedeflerimize doğru mesafe kat etmemizi engelleyen aslında yapmamamız gerekenlerdir. Bu kimi zaman duygular, kimi zaman davranışlardır.

Kurs boyunca; 

Ataletten nasıl kurtulunur?

Kazanan insanlar nelerden uzak durur, nelere zaman harcamaz, neleri yapmamayı tercih eder?

Kazanan insanlar neler yaparlar, alışkanlıkları nelerdir?

Bu alışkanlıkları herhangi bir insan hayatına nasıl entegre eder?

Öz disiplin nasıl yaratılır?

Motivasyon nasıl sürekli hale getirilir ve içindeki potansiyeli nasıl açığa çıkarılır?

Hayat amacı nasıl keşfedilir?

Geleceğe ilişkin vizyon nasıl yaratılır?

Hedefler nasıl belirlenir, ajanda nasıl yönetilir ve günlük rutin haline nasıl getirilir?

Yaşadıklarımıza doğru anlamları nasıl yükleriz?

Kazananların bakış açıları nasıldır?

Gibi sorulara ve baÅŸarılı olmak için çok daha fazlasına yanıtlar bulacağız. Ve bu kursta öğrendiklerini uygulamaya karar verirsen, sen de mutlaka bir KAZANANA dönüşeceksin. Hazırsan baÅŸlayalım 🙂


Free online course :

Udemy courses coupon codes are valid for maximum 1000 redemption only and might get redeemed in few hours.
If you enrolled in this course and you want to get a certificate. The certificate can be saved in the form you want, such as PDF, print it, or link it to your Linked-in profile.
Get Coupon Code
Share your love

Leave a Reply