Google Flutter ve Dart Programlama Dili Temel Eğitimi

Google Flutter ve Dart Programlama Temel Eğitimi İle Yazılım Dünyasına En Güncel Teknolojilerle Giriş Yapın

Google Flutter ve Dart Programlama Temel Eğitimi İle Yazılım Dünyasına En Güncel Teknolojilerle Giriş Yapın


Online course description :

Bu eğitim serisinde Google tarafından geliştirilen IOS ve Android platformlara tek bir yazılım dili ile Native uygulamalar geliştirmemize imkan tanıyan Flutter Kütüphanesi ve onun Yazılım Dili olan Dart Dili hakkında Temel seviyeden başlayan eğitimler alacaksınız.

Böylece öğrenmesi en kolay olan dillerin başında gelen Dart Yazılım dili sayesinde birçok platforma tek bir dil sayesinde yüksek kaliteli ve son derece modern tasarımlara sahip uygulamalar geliştireceksiniz.

Dart dili sayesinde yalnızca mobil platformlara deÄŸil aynı zamanda web sunucularına ve web platformlarına da uygulama geliÅŸtirebilecek hatta IoT (Internet of Things – EÅŸyaların Ä°nterneti) uygulamaları bile yapabileceksiniz.

Duyurular kısmından kursun tamamlandığını belirten bir duyuru yayınlamadığım sürece kursa eklemeler yapmaya devam edeceğim lütfen takipte kalın


Free online course :

Udemy courses coupon codes are valid for maximum 1000 redemption only and might get redeemed in few hours.
If you enrolled in this course and you want to get a certificate. The certificate can be saved in the form you want, such as PDF, print it, or link it to your Linked-in profile.
Get Coupon Code
Share your love

Leave a Reply