Endüstriyel Tasarım

Endüstri ürünleri tasarımlarını 3ds Max, V-Ray ve Photoshop kullanarak sunuma hazırlamak.

Endüstri ürünleri tasarımlarını 3ds Max, V-Ray ve Photoshop kullanarak sunuma hazırlamak.


Online course description :

*İndirim kodları için Linkedin hesabıma bakabilirsiniz: mimaremretimur

Belki üzerinde çok çalışılmış, çok düşünülmüş projeleriniz var ama sunum tekniklerine hakim olmadığınız için istediğiniz gibi ifade edemiyorsunuz. Tasarımlarınızı sunuma hazırlamak için dünyanın en köklü yazılımlarını kullanın. Bu tecrübeye güvenin ve portfolyolarınız doğru ışıklandırılmış tasarımlarınız ile dolup taşsın.

Endüstriyel tasarımların teknik çizimleri üretim içindir. Bu çizimlerin dili son kullanıcı ve sunum için uygun değildir. Görsel bir sunum her zaman en iyi ifade eden yöntemdir. İşte biz de 3ds Max, V-Ray ve Photoshop kullanarak tasarımlarınızı nasıl sunuma hazır hale getireceğimizi konuşuyoruz.

Teorik derslerin akabinde bir Audi TT modeli üzerinden (model ücretsiz sunulur) sonra da bir kahve makinası (model ücretsiz sunulur) ile birer stüdyo render çalışması yapılarak teknik pekiştirilir.

Bu eğitim neler öğretir?

1.  Temel seviyede 3ds Max

2. Doğru ışıklandırma, renklendirme, sunum teknikleri

3. V-Ray’de ışıklandırma, kamera, render ayarları

4. Photoshop ile son dokunuÅŸlar

5. CV ve Portfolyo nasıl hazırlanır?

Endüstriyel Tasarım sunum tekniklerini Umdey’nin en çok tercih edilen ve en güncel 3D eÄŸitimlerini hazırlayan mimar Emre Timur ile çalışın. Sıkıcı kurslardan sıkıldıysanız doÄŸru yerdesiniz!

***

DERSLERİMDEN FAYDALANMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇİN TAVSİYELER:

Şunu belirtmek isterim ki bu dersler hiç bilmeyen, az bilen ve çok iyi bilen herkese bir şeyler katabilecek şekilde tasarlandı. O yüzden hiçbir meslek grubu ve tecrübe seviyesi için vakit kaybı olmayacaktır. Bu Udemy sayfam A’dan Z’ye bir 3D okulu olsun istedim.

Tasarım ve modellemeyi baÅŸtan sona öğrenmek için “A’dan Z’ye AutoCAD EÄŸitimi” ve “3ds Max ile A’dan Z’ye Modelleme” derslerim var.

Tasarımınız hazır, ÅŸimdi “V-Ray’de Gerçekçi Material Hazırlamak” eÄŸitimi ile gerçekçi malzemeler hazırlayın, “V-Ray Three Point Lighting” ve “V-Ray’de İç Mekan Render” ile V-Ray öğrenerek V-Ray’de gerçekçi render’lar alın.

Zamanınız kısıtlı ise sürat canavarı Lumion ile tanışın; “A’dan Z’ye Lumion EÄŸitimi” yalnızca Türkçenin deÄŸil dünyanın en kapsamlı Lumion eÄŸitimidir.

Evet sevgili Mimarlar, “Mimarlıkta Photoshop” dersi ile aldığınız render’ı editleyin.

Yeterli olmadı mı? Lumion uygulama dersleri ile Lumion tekniğinizi geliştirin;

Mesela Peyzaj Mimarları “LUMION ‘da Mimari Render-UYGULAMA” dersime göz atabilir.

Animasyon öğrenmek isteyen içinse üç dersim var; “LUMION ‘da Animasyon ve Render”, “LUMION ‘da Mimari Animasyon UYGULAMASI” ve “Lumion’da Tanıtım Filmi Hazırlamak”

Dış mekân render geliÅŸtirmek isteyen Mimarlar “LUMION ‘da Render- KIÅž SAHNESÄ° UYGULAMASI” dersime, “LUMION ‘da Mimari Render-UYGULAMA” dersime veya “LUMION ‘da Mimari Dış Mekân-UYGULAMA” dersime göz atabilir.

Hazırladığınız görseller içinize bir türlü sinmiyorsa problemin ne olduğunu birlikte analiz edebileceğimiz “MİMARİDE ETKİLİ GÖRSELLEME” ve “Kaliteli Render Almanın Kuralları” derslerime göz atabilirsiniz. Bakalım sunumlarınızdaki problem neymiş…

İç Mimarlar özellikle “LUMION ‘da V-Ray kalitesinde render almak- İÇ MEKAN” dersime göz atmalı. Belki iç mekan için V-Ray dışı bir alternatif arıyorsunuzdur.

Harika, elinizde çalışmalarınız ve tecrübeniz var. Öyleyse artık CV ve Portfolyo hazırlamanın zamanı geldi: “CV ve Portfolyo Nasıl Hazırlanır?”

Gördüğünüz gibi hazırlamış olduğumuz ders arşivinde tüm tasarım, modelleme, görselleme problemleri için çözümler ve eğitimler bulunuyor.

Durmayın, 3D okulumda önizlemelere bir göz atın.

ins: emretimur


Free online course :

Udemy courses coupon codes are valid for maximum 1000 redemption only and might get redeemed in few hours.
If you enrolled in this course and you want to get a certificate. The certificate can be saved in the form you want, such as PDF, print it, or link it to your Linked-in profile.
Get Coupon Code
Share your love

Leave a Reply