Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for “Get Coupon” blue button at the end of Description.
[ad_1]

Amazon ile ilgili Güncel ve Ayrıntılı Bilgiler

Description

Amazon herkesin dikkatini çeken ve karlı bir iş modeli. Elbette bu kolay bir iş değil. Başarılı bir Amazon satıcısı olmak istiyorsanız çok dikkatli ve özenli çalışmalı, yeniliklere açık olmalı her şeyden önemlisi birer amazon uzmanı olmalısınız. Bu amaçla Derinlemesine Amazon Kursu Sadece Bilinmesi gerekeni ya da herkesin bildiğini değil ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerecek bir kurs olacaktır.

Kursun Amacı Yeni bir satıcıya yalın bir şekilde amazon eğitimi verirken hali hazırda amazon satıcısı olan kişilerede güncel konuları takip ettirmek ve amazonda yaşanan gelişmelere göre hızlı önlem alma kabiliyeti sağlamaktır.

Derinlemesine Amazon Kursu Amazon Hakkında Bilinmesi Gereken
Hesap Açma,
Suspend çözümü,
Ürün Bulma
Ürün Listeleme ve Kargo planı
Giveaway ve PPC
Lansman Stratejileri vb Temel Bilgileri Kapsadığı gibi

Ayrıntılı ve incelenmesi gereken
Brand registry,
Brand analitik tools,
Barkod muafiyeti,
IPI puanı güncelleme
Şirket açma
VAT kaydı.
Amazon Handmade 
Amazon Kişiselleştirilmiş Listeler vb. konularıda içerecek.

Her hafta düzenlediğim güncel amazon bültenlerini de kursumuzda yayınlayarak sizleri amazonda yaşanan gelişmelerden haberdar edeceğim. Bu haberlerde hem size bir yön vermeyi hem de hiç ilgilenilmeyen konulara değinerek amazonu derinlemesine anlatmayı amaçlamaktayım.

Hepimizin Bildiği gibi Amazon’da satıcı olmak bir süreç ve bu süreçte daha önceden edinilmiş tecrübelerle yola çıkmak hızlı yol almak, zaman ve para kaybetmemek için çok önemli. Bu hususta kursu izlediğiniz süre boyunca samimi ve tamamen doğru bilgileri alacaksınız. gereksiz laf kalabalığına girmeden yol gösterici ve ufuk açıcı sizi bir adım öteye taşıyacak bilgileri bir araya toplayan bu kurs sizler için çok faydalı olacak.

Çıktığınız bu Amazon yolunda sizlere destek olmak ve yol göstermek benim için çok değerli.

Hepinize bu girişiminizde başarılar dilerim.[ad_2]

«
»

Leave a Reply